Търсене
  • Galaxico

ОЦТИ,,Галаксико" спечели купата на Кмета на Община Димитровград

На 16-17 юни се проведе Общински детски конкурс ,,Шанс", организиран от Община Димитровград и ОП,,Детски и младежки център" - Димитровград, в Спортна зала ,,Младост".


Танцьорите от ОЦТИ ,,Галаксико" участваха с 54 състезателни танцови изпълнения в стиловете Класически балет, Характерни танци, Съвременни танци и Хип-Хоп.

Възпитаниците на Тихомир Митев взеха участие в Общинския танцов конкурс ,,Шанс" и в резултат от изпълненията си спечелиха златни, сребърни и бронзови медали в индивидуалните и дуетни изпълнения, както и плакети за групови формации.


Журито присъди наградата на кмета на Община Димитровград, за цялостно представяне на Общински център за танцово изкуство ,,Галаксико". Галактическите димитровградски таланти грабнаха много призови места и специални награди:


1) Купа на Кмета на Община Димитровград;

2) Най-харизматичен участник - Габриела Антонова;

3) Най-харизматичен участник - Мартин Димитров;

4) Най-артистичен участник - Надя Карагьозова;

5) Най-артистичен участник - Антоана Стефанова;

6) ,,Елфи" класически балет, малка група - II-ро място;

7) ,,Розов валс" класически балет, формация - II-ро място;

8) ,,Вълшебната флейта" класически балет, дует - I-во място;

9) ,,Малката Ида" класически балет, соло - I-во място;

10) ,,Еврейски танц" характерни танци, формация - I-во място;

11) ,,Тарантела" характерни танци, малка група - I-во място;

12) ,,Андижанска полка" характерни танци, малка група, I-во място;

13) ,,Цигански табор" характерни танци, малка група, I-во място;

14) ,,Руски хоровод" характерни танци, дует, II-ро място;

15) ,,Катюша" характерни танци, дует, I-во място;

16) ,,Кавказки танц" характерни танци, дует, I-во място;

17) ,,Българска красота", Надя Карагьозова, характерни танци, соло, I-во място;

18) ,,Циганско сърце", Мадлен Иванова, характерни танци, соло, II-ро място;

19) ,,Испански огън", Габриела Нанева, характерни танци, соло, III-то място;

20) ,,Карибски ритъм", Антоана Стефанова, характерни танци, соло, I-во място;

21) ,,Испански танц", Алекс Жечева, характерни танци, соло, II-ро място;

22) ,,Каробачка", Жаклин Златева, характерни танци, соло, III-то място;

23) ,,Цигански танц", Надежда Великова, характерни танци, I-во място;

24) ,,Руска зима", Пламена Калинкова, характерни танци, II-ро място;

25) ,,Калинка", Венета Запрянова, характерни танци, III-то място;

26) ,,Грузински вихър", Мартин Димитров, характерни танци, I-во място;

27) ,,Брала мома ружа цвете", съвременни танци, формация, I-во място;

28) ,,Рагтайм", съвременни танци, формация, I-во място;

29) ,,Мери Попинз", съвременни танци, формация, I-во място;

30) ,,Вода българската сила", съвременни танци, формация, I-во място;

31) ,,Ах тази Марина", съвременни танци, дует, I-во място;

32) ,,Огледало", съвременни танци, дует, II-ро място;

33) ,,Музите", съвременни танци, дует, I-во място;

34) ,,Почти приятели", съвременни танци, дует, I-во място;

35) ,,Българка", Габриела Нанева, съвременни танци, соло, I-во място;

36) ,,Преродена", Надя Карагьозова, съвременни танци, соло, II-ро място;

37) ,,Детски свят", Жанина Давчева", съвременни танци, соло, III-то място;

38) ,,Път към себе си", Жаклин Златева, съвременни танци, соло, III-то място;

39) ,,Клавишите на моето сърце", Алекс Жечева, съвременни танци, соло, II-ро място;

40) ,,Пчеличка", Мелис Исмаил, съвременни танци, соло, III-то място;

41) ,,Вихър от емоции", Надежда Великова, съвременни танци, соло, III-то място;

42) ,,Порив", Пламена Калинкова, съвременни танци, соло, II-ро място;

43) ,,Клоунско веселие", Венета Запрянова, соло, I-во място;

44) ,,Робин Худ", Мартин Димитров, соло, I-во място;

45) ,,В ритъма на хип-хоп", Жаклин Златева, хип-хоп, соло, I-во място;

46) ,,Танцувам за вас", Алекс Жечева, хип-хоп, соло, II-ро място;

47) ,,Мечта", Жанина Давчева", хип-хоп, соло, III-то място;

48) ,,Ще бъда..", Ирена Борисова, хип-хоп, соло, III-то място;

49) ,,Уличен ритъм", Антоана Стефанова, хип-хоп, соло, III-то място;

50) ,,Моят щастлив момент", Виктория Господинова, хип-хоп, соло, II-ро място;

51) ,,Да бъда себе си", Теодора Петрова, хип-хоп, соло, III-то място;

52) ,,Време за шоу", Семелия Пеневска, хип-хоп, соло, III-то място;

53) ,,Танцът в мен", Антония Мандова, хип-хоп, соло, III-то място;

54) ,,Танцът в душата ми", Венета Запрянова, хип-хоп, соло, III-то място;

55) ,,Моят свят", Неделина Господинова, хип-хоп, соло, III-то място;

56) ,,Усещане за танц", Пламена Калинкова, хип-хоп, соло, I-во място;

57) ,,В ритъма на хип-хоп", Мартин Димитров, хип-хоп, соло, I-во място;

58) ,,Моят танц", Тея Димитрова, хип-хоп, соло, II-ро място;

59) ,,Вихър от емоции", Надежда Великова, хип-хоп, соло, I-во място;




156 преглеждания0 коментари